Sanytol Dezinfekční přípravek na prádlo 500ml Zobrazit větší

Sanytol Dezinfekční přípravek na prádlo 500ml

Nový produkt

Dezinfekční přípravek na prádlo a pračky.

Více informací

86,90 Kč

Více informací

Vlastnosti

Bez chlóru, Zdravý životní styl, Odstraňuje 99,9% plísní a bakterií, Dermatologicky testováno, Pro všechny textilie bílé i barevné, Účinný při všech teplotách vody, Koncentrovaný prostředek

Marketing produktu

Dezinfekční přípravek na prádlo a pračky.
Během praní při nízkých teplotách se prádlo vypere, ale není vydezinfikováno. Z nežádoucích pachů či zbytků pracích prášků zůstávají mikroorganismy, které způsobují svědění pokožky. Sanytol ničí při všech teplotách bakterie, plísně, zbytky pracího prášku a vodního kamene a zanechává úžasný pocit svěžesti. Určený pro bílé i barevné textilie, neobsahuje chlór, ani složky, které by mohly narušovat vlákna či barvu textilie.

Tento výrobek (typ TP2) má podle normy EN1276 (5 min) baktericidní aktivitu na Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae a podle normy EN1650 (15 min) fungicidní aktivitu na Candida albicans. Baktericidní a fungicidní aktivita je prokázána a kontrolována akreditovanou laboratoří.

Bezpečnostní varování

Nebezpečný pro životní prostření.

Specifická rizikovost: R50 Vysoce toxický pro vodní orgranismy. Bezpečné nakládání a předlékařská první pomoc: S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S29 Nevylévejte do kanalizace. S46 Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Přípravek nemá dráždivé účinky na pokožku. Oči: Vyplachujte čistou vlažnou vodou po dobu 15 minut. Likvidace obalu: S56 Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady.

Upozornění: Před použitím čtěte přiložené pokyny. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Dodržujte pokyny pro praní uvedené na etiketách oděvů. Při běžném použití nehrozí nebezpečí pro septiky.

Další informace

Aktivní biocidní látka: kvarterní ammóniová sloučenina.

25 dávek.

Čisté obaly mohou být recyklovány nebo likvidovány s domovním odpadem.

Biologická rozložitelnost více než 90 %.

Složení

Benzyl C12-C16 alkyldimethyl chlorid 47,5 g/kg, <5% kationtové a neiontové povrchově aktivní látky, Parfum

Způsob skladování

Typ - Trvanlivé

Příprava a použití

Návod na použití
Lze použít se všemi pracími prostředky. Použití v pračce: Nalijte přípravek do 3/4 uzávěru (30ml). Nalijte do otvoru pro aviváž, místo aviváže. Nastavte obvyklý prací cyklus. Dezinfekce pračky: K dezinfekci pračky nalijte 3/4 uzávěru (30ml) do otvoru pro aviváž. Nepřidávejte žádný jiný přípravek. Nastavte čisticí cyklus. Použití v ruce: Nalijte 1/2 uzávěru přípravku (20ml) do 3,5 litrů vody (poslední voda při praní). Nechte 15 minut působit. Lehce opláchněte.