Kitekat Hovězím maso a zeleninou kompletní krmivo pro dospělé kočky 1,8kg Zobrazit větší

Kitekat Hovězím maso a zeleninou kompletní krmivo pro dospělé kočky 1,8kg

Nový produkt

Kompletní krmivo pro dospělé kočky

Více informací

139,90 Kč

Více informací

Vlastnosti

Pro zdravé zuby a dásně, Pro zdravou kůži a srst, Pro dobrou funkci svalstva, Bez přidaných dochucovadel

Marketing produktu

Vitalita Vaší kočky není dána pouze její povahou, ale ovlivňuje ji také správná výživa. Z tohoto důvodu jsme vytvořili Kitekat Natural Vitality Formula - pečlivě vybranou kombinaci produktů z masa, zeleniny a cereálií. Kitekat Natural Vitality Formula podporuje přirozenou vitalitu Vaší kočky a pomáhá ji překonávat každodenní výzvy.

Marketing značky

Vyzkoušejte také další příchutě Kitekat granulí a Kitekat kapsiček.

Regulovaný název výrobku

Kompletní krmivo pro dospělé kočky

Další informace

Registrační číslo: CZ 800216-01.

Složení


Obiloviny, Maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% hovězího masa v hnědých granulích a včetně 4 % hovězího masa v bordó granulích), Výrobky rostlinného původu, Bílkovinné extrakty rostlinného původu, Oleje a tuky, Minerální látky, Zelenina (včetně 4 % mrkve v oranžových granulích, včetně 4 % hrášku v zelených granulích)

Způsob skladování

Typ - Trvanlivé

Příprava a použití

Přizpůsobte dávku krmiva podle úrovně aktivity a tělesné kondice Vaší kočky. Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispozici. Více informací najdete na našich webových stránkách. Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo. Při použití doporučeného dávkování se ujistěte, že je Vaše kočka zdravá a má zdravou tělesnou kondici.

Skladování

Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Sáčky skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Zakrytím dýchacích cest může dojít k udušení.