ALEX Renovující leštěnka na podlahu 900ml Zobrazit větší

ALEX Renovující leštěnka na podlahu 900ml

Nový produkt

Ochranný čistič s kokosovým mýdlem na dřevo, parkety, podlahy a nábytek

Více informací

229,90 Kč

Více informací

Vlastnosti

Přímo na podlahu, Na parkety, laminát, plovoucí podlahy, Bez vody, Rychlé schnutí, Obnovuje lesk a barvu, Překrývá škrábance a rýhy, Chrání před skvrnami a rýhami

Marketing produktu

Alex renovátor jednoduše a rychle obnovuje a chrání dřevěné a laminátové podlahy. Zanechává je jako nové. Po aplikaci produktu je každodenní údržba podlahy jednodušší.

Další informace

Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici bezpečnostní list.

Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky, Další: d-limonen - může vyvolat alergickou reakci, parfém, linalool, benzisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol

Způsob skladování

Typ - Trvanlivé

Příprava a použití

Návod na použití: přímé použití (neředěné)
1 Vyčistit. Přesvědčte se, že plocha, kterou chcete ošetřovat, je naprosto čistá.
2 Aplikujte ve formě písmena S: Aplikujte přípravek přímo na podlahu ve tvaru písmene „S”. Jemně ho rozetřete ve směru vzoru na parketách (podlaze). Pracujte po menších částech a ujistěte se, že mop je vždy vlhký.
3 Schnutí 15 minut. Nechte minimálně 15 minut zaschnout, než budete znovu šlapat na podlahu. Na hodně poničené podlahy aplikujte druhou vrstvu po minimálně 24 hodinách.

Frekvence použití: Při pravidelném použití každé 1 - 2 měsíce získají vaše podlahy vynikající vzhled, jsou jako nové.
Přípravek vystačí na 50-80 m2.

Doporučení: Použijte mop nebo hadr na smetáku. Používat jenom perfektně čisté uklízecí pomůcky. Podlahu mýt až minimálně 24 hodin po aplikaci přípravku. Nepoužívat na podlahy, které byly ošetřeny oleji. Pro čištění a péči o dřevo a laminát doporučujeme použít mýdlový čistič z řady Alex, který čistí a provoní a je šetrný k ošetřované ploše.