Racio Knäckebrot žitný 250g Zobrazit větší

Racio Knäckebrot žitný 250g

Nový produkt

Knäckebrot žitný.

Více informací

39,90 Kč

Více informací

Vlastnosti

Žitný 100%, Jemná chuť, Nová naturální receptura, Vláknina 16,5%

Marketing produktu

Knäckebrot žitný.

Vysoký obsah vlákniny - vláknina podporuje přirozený pohyb střev jejich peristaltiku. Racio Žitné Knäckebroty vynikají 16,5 % obsahem vlákniny. Výživoví specialisté doporučují změnit stravovací návyky alespoň zčásti nahradit pečivo z bílé pšeničné mouky pečivem celozrnným žitným.

Univerzálnost knäckebrotu - knäckebrot lze konzumovat kdykoliv a kdekoliv - jako snídani, svačinku, večeři, k polévce či salátu. Může sloužit jako trvanlivá zásoba pečiva na cestách nebo na občerstvení pro nečekanou návštěvu. Dietetické i chuťové kvality jej přímo předurčují k tomu, aby se stal trvalou součástí našeho jídelníčku.

Žito - celozrnná žitná mouka, která je základem Racio Žitných Knäckebrotů vyniká nízkým glykemickým indexem (GI je ukazatel vzestupu hladiny krevního cukru - glukózy - po požití potraviny), dochází k pozvolnému vstřebávání živin do těla. Pocit sytosti tak vydrží déle a nedochází k nezdravému přejídání se.

Knäckebrot = Vikingský chléb - jedinečné vlastnosti knäckebrotu - trvanlivost, nenáročnost skladování a nízkou hmotnost údajně využívali už Vikingové na svých dlouhých mořských výpravách před více než 1000 lety. Původně velké kulaté placky se pro lepší zabalení změnily na praktičtější obdélníky. Bez knäckebrotu se ani dnes neobejde žádná skandinávská snídaně.

Další popis

Sbírejte čárové kódy EAN více informací na www.racio.cz.

Další informace

Každá porce (1 plátek = cca 10g) obsahuje: Energ. hodnota 32 kcal 2 %, Cukry 0,3 g <1 %, Tuky 0,2 g <1 %, NMK <0,1 g <1 %, Sodík <0,1 g 1 %
% doporučeného množství pro dospělé (založeno na obsahu 2000 kcal v denní výživě).

Trvanlivé pečivo.

Země původu: Velká Británie.

Složení

Celozrnná žitná mouka 97%, Žitná mouka, Sůl

Může obsahovat stopy sóji a sezamu
Obsahuje : Lepek
Může obsahovat : Sezamová semínka, Sója/sójové boby

Skladování

Uchovejte v suchu.